Annemi Tavşan Almaya Nasıl İkna Edebilirim

Cafeee

Annem tavşan almama izin vermiyor babamsa annen izin verirse alırım diyor annemi bir türlü ikna edemiyorum yardım edin

25 CEVAP

ZehraBulutt

Tavşanlar hakkında detaylı araştırma yaptınız mı, evde bakımı kolay değil. Tuvalet eğitimi vermek çok zor ve eşyaları kemirebilir. Anneniz çok da haksız değil sanki istememekte.

Cafeee

10 yıldır tavşanlar hakkında araştırma yapıyorum ve onları çok seviyorum ona bakabilicegimde eminim annem korktugu için istemiyor

heronsprey

tavşanlar tek başına olursa bunalıma giriyor ve bu genelde yüksek bir yerden atlamayla son buluyor iki tavşan ekstra koku demek tavşan besledim bakımı cidden çok zor annen gayet haklı istememekte kakası minik minik her yerden çıkıyor o kadar evcil değiller ayrıca gitmemesi gereken bir yere gitse çıkartman da zor kucağa alınmaktan veya okşanmaktan hiç hoşlanmıyorlar

Shaco

bence tavşan yerine guinea pig almanız daha iyi hem bakımları daha kolay hemde daha samimi hayvanlar ben ikisinide baktım ginepig bakıyorum hala tavşan kafesinde durmak istemez evin içinde dolaşmak ister ve dolaşırken çişini ve kakasını da yapar

jamesdeen

Kusura bakma annen gayet haklı. Hayatımda o kadar kokan bir hayvana rastlamadım. Bence anneni ikna etmek yerine o seni ikna etmeli bu kadar kokan bir hayvanın evde beslenmeyeceğine

Shaco

ginepig in fareyle yada sıçanla bir laakası yok anneni ginepig hakkında biraz bilgilendirebilirsin yazıları okutabilirsin kendisi otçul bir kemirgen ve günün çoğunu ağızındakini geviş getirerek yada uyuyarak geçiriyor düzenli aldı değiştiği taktirde kokusu yok ve full otçul sebze meyve beslenme olanağı çok fazla eğer takıntılı bir annnen varsa bırak hiçbir şey alma çünkü sonra geri vermeyle bitiyor hayvanı

Shaco

çok çok çok tavsiye ederim ginepigi

Shaco

çift alırasnız daha mutlu olurlar ikiside erkek yada ikiside dişi alın ama erkek alacaksanız erkeklerin arasında fazla yaş farkı olmaması gerek ve yavruluktan alışmaları gerek

Cafeee

Annem ginepige sıçan diyo ginepig alma şansım 0 ama belki tavşan alabilirim zaten almayıda çok istiyorum ama ikna edemiyorum ikna etme konusuna yardımcı olun lütfen

Shaco

cüce tavşanlarının boyu fazla büyümüyor ve diğerlerine nazaran daha sakinler tüyleride kısa loplarınki uzun tüylü tüyleri dökülrse annen görür ve kızar cüce tavşanı al cüce tavşanı videoları izlet ve hakkında bilgiler ver evin içine gezinmesi için sağlam bir tuvalet eğitimine ihiyacın var alacağın kafes en az 70 cm olmalı yada yapacağın çitte alabilirsin

Shaco

sakin ve fazla büyümeyen bkaımı kolay olduğunu ve bütün işlerini kendin halldeceğini söyle ve sende halleteceksin

Shaco

ikna edene kadar annene iyi davran ve onu mutlu et iyi geçin derslerin varsa çalış :) tekrar sölüyorum tavşanı aldığında ona 10 yıl ömrü boyunca bakman gerek buna hazırsan al

Cafeee

Guinapig i ben aslında pek istemiyorum çünkü benim hayalim tavşan ben temizlerim pisledigi yeri 10 yılımıda ona seve seve veririm o tatlı şeyler için herşeyi yaparım ona çok iyi bakarım

Cafeee

Benim annem kedi ve köpek hayatta almaz onlara karşı şansım 0 ama tavşan belki olur tavşan benim hayalim aslında kırılmış bir kedi hayalimde vardı????

Cafeee

Papagan alıcaktık bulamadık
Muhabbet kuşum kaç kere aldılar babam eline aldıgında elini ısırıp kaçtı zaten onları egitmek çoook zor