Kedim Yaklaşık Kaç Aylık Ve Cinsi Ne?

Simgebykl

Kedimi aldığımda 1.5 aylık olduğu söylendi ikinci resmde aldığımdan 10 gun geçti ve üçüncü resimde aldığımdan 1 ay geçti ilk resimde çok daha küçük duruyor sanki. Büyüdüğüne kulakları ve çenesinde değişikler gözlemleniyor. 2.5 aylık diye tahmin ediyorum fakat sizce kaç aylığa benziyor. Tüyleri uzum baya Norveç orman kedisi ve sarman dediler ama ben tekir diye biliyorum sokak kedisi çünkü

5 CEVAP

Şu norveç orman kedisi diyenleri anlamiyorum ya. Türkiyede parayla bile bulunamayan bir cins. Biraz daha buyuyunce tam anlarsiniz tekir veya sarman.

Linsenpai

Uzun tüylü sarman işte

Shaco

uzun tüylü sarman olabilir

Anonymus552223

Cook sirin masallah

hayvansever_

evet uzun tüylü sarman. 2,5-3 aylık gibi duruyor.