Kedimin Rahim Kısmında Kan

Kedimin rahıim kısmında çok az bir kan gördüm dışarı çok bir akıntı olmamış gizli regl gördüklerini biliyorum ama bundan kaynaklı olabilir mi yarın zaten vete gidicez ama sizce ciddi bir şey var mı foto ekliyorum bakarsınız

8 CEVAP

lwb

bilimsel bir kaynak değil ve hiçbir hekimden de regl olduklarını duymadım okumadım.
linkte bahsedilen olay ovülasyon-kızışma.
kanama ciddiye alınması gerekir, tümör, kanser, pyometra gibi bir basitten tehlikeliye bir çok nedeni olabilir, en kısa zamanda hekime gösterin

gizemaslan

kediler regl olmaz. büyük ihtimalle başka bir sorunu var :( ayrıca savunmanız garip olmuş kediler çiftleşme sırasında yumurtluyorlar insanlar ya da köpekler gibi değiller

ZehraBulutt

Kediler regl olmaz.

Kediler regl olur ancak gizli regl görür regl olmasaydı hamile de kalmazlardı

ZehraBulutt

Kedilerde yumurtlama çiftleştikten sonra oluyor, yani üretilen yumurta döllendiği için hamilelik oluyor, regl durumu yok. Gizli regl nasıl oluyor, bizim görmediğimiz bir yere mi gidiyor kanlar

ZehraBulutt

Attığın linkte de benim dediğim yazıyor zaten

Iltu

Benim kedimde de olmuştu ve kızgınlığa girdiğini öğrendim