Açık Mama

Tarc33

Arkadaşlar merhaba benim yetişkin Sarman kedime Uygun diye aldığım markaları bir türlü yemedi bütçem sıkıntılı olduğu için açık mama aldım kaliteli olandan yemeğe başladı iştahla sizce karsız mı olur açık ?

6 CEVAP

Edaturk

Açık mama tavsiye etmem kedimde değil ama daha önce köpek bakarken bir kez yaptım o hatayı saklama koşulları uygun olduğu ve alalı henüz birkaç gün geçtiği halde kurtlandı mama ve o kadar değişik ve küçük şekilde kurtlanmıştı ki dikkatli biri olmasam asla anlamaz miniğe yedirirdim onu allahtan farkedip dakikasında attım
Bence mutlaka paketlilerden bir farkı oluyor bizim ufaklık paketli royal canini deli gibi yerken açık mamayı iyice acıktıktan sonra zaruri yiyordu.

Ben kedime matisse açık alıyorum 1.5 kg 80 lira paketi
Ama açıkta 1 kilosu 50 lira bende paket alacağıma 2 kilo alıyorum daha avantajlı pakete göre

Cansumuezza

Guvenilir ve müşterisi bol olan bir petshoptan alirsiniz sıkıntı olmaz

Esma12345678

hiç sorun olacağını sanmıyorum ama yanına yaş mama verirseniz daha iyi olacaktır ama nereden oldıysanız markasını sorun ve mamayı birazcık araştırın isterseniz burdan yayınlayın kulananlar varsa yorumunu yazsın

Açık mama asla önermiyorum guvenemezsiniz bayat oluyor genelde. Degilse de cok cabuk bayatliyor. Ki size dogru mamayi verdigi de muallakta.

Tarc33

Proplan tavuklu yetişkin mama