Kedi Şampuan

acelyacan

Kedi şampuanı önerebilir misiniz, yıkarken ne kullanabilirim ?

13 CEVAP

Kurter

Ne yika ne şampuan kullan derim

Kurter

Yaw ne biliyim kusura bakmayın ama ben kediyi yıkama taraftarı degilm hadi Illaha yikiycaksam da şampuan tercih etmiyorum ılık su kullanıyorum ılık su ve ıslatılmış havlu ile siliyorum

Kediler yikanmaz

Shaco

ben pet active kullandım çok memnun kaldım

Iltu

Pet activenin aleo veralı şampuanını kullanıyorum kokusu falan da güzel

hayvansever_

kediler çok yıkanmamalıdır ama gerekirsede yıkana bilir. Bunun içinde kedi şampuanı almaya gerek yok biz evde olan normal bebek şampuanını kullanıyoruz. Zaten sadece 2 kere yıkadık.

Kurter

Kediler kendini kendilerini yalayarak temizlerler...kedi nin dili antiseptik bir özelliğe sahiptir antiseptiğin ne anlama geldiğini de soyliyeyim hastalığa yol açan bakteri,virüs,mantar gibi tek hücreli canlıları yok eden demektir. Kediler zaten bütün gün derisini tüylerini dilleriyle temizler günün yaklaşık 1 2 saatini kendini temizleyemeye ayıran hayvani ne diye yıkamakta bu kadar ısrar edilir ekstrem durumlarda kedileri yıkamak gerekir sokaktan kedi alip eve getirip kediyi yıkamak ta ekstrem bir durum değil-dir sokaktan aldigin kedi yine kendini yalayarak temizler bazen bilmiş lik yapmasanız en azından bilgi alicak kişiye de faydanız dokunur sizde bilgilenirsiniz

Ben kardeşimin dalin bebek şampuanı ile yıkamıştım

Shaco

dalin şampuan arındırmaz kediyi marka çok bilmişliğim yok herhangi bir tavsiye edilen petlebide yıldızı olanlardan seçebilirsin

Shaco

benim kedim gündüz dışarıda olduğu için pisleniyor ve kokuyor yıkamak gerekiyor köpeğimde aynı şekilde hayvan şampuanlarında kene pire önleyici etkide vardır

Kuzucansu44

Ben Bioline ve Trixie marka kullanıyorum, ikisi de çok iyi öneririm

Kurter

Yıkanmaz kedi tobe tobe dedigim gibi havlu ile sil

dilaraxx

kuru şampuan ile temizle tara,kendi kendine yalansın,işte tertemiz oldu