Depresyona Girdi

Cyoei

Kedim yavrularını sahiplendirdiğimzden beri bunalımda yemiyor içmiyor sadece uyuyor yüzümüze bile bakmıyor çok mutsuz ne yapacağımı bilmiyorum :(

7 CEVAP

poughkeepsie

Kaç aylıkken sahiplendirdiniz?

NSukun

Hepsini birden gondermeseydiniz keşke yakindaysa yavruların birini geri getirin olmadı

gizemaslan

Yavruları belli aralıklarla mı yolladınız yoksa aynı anda mı? sütten kesilmiş miydi bebekler?

Cyoei

2-2,5 aylıkken sahiplendirdim aralıklarla

gizemaslan

aslında tam olması zamanda sahiplendirmişsiniz neden böyle üzüldü kıyamam :( başka bir sorunu yoktur değil mi yavrulardan olduğuna emin misiniz?

Cyoei

Yavrularla oyun oynuyordu düşkündü yani yavrularına o yüzden düşünüyorum çünkü son yavruyu vermeden önce keyfi yerindeydi

poughkeepsie

Imkanınız varsa bi kedi daha sahiplenirseniz bence düzelebilir