1 Haftalık Yavru Kedimin Gözünde Kurt

Cemrecookie

Annesi tarafından reddedilen kedimin üzerinde minik kurtlar görmüştüm etrafında bir yara yoktu kendisini bulduğumda üzerine sinekler konuyordu veteriner ondan olabileceğini söyledi. Bugünde gözünde gördüm. Daha önce tek gözünü ufak ufak açıyordu diğer gözünü açmıyordu bugün hic acmamıstı ve çapak akıyordu gözlerini silerken daha önce actığı gözünde üstündeki kurtlardan gördüm temizledim çay demi sürdüm iki gözünede ama gözleri kör gibi anlayamıyorum daha önce böyle miydi diye de hatırlamıyorum. Kör mü değil mi lütfen yardımm

13 CEVAP

ZehraBulutt

Veteriner görmeli mutlaka, bu ciddi bir durum.

dilaraxx

bir an önce veterinere götürün

ZehraBulutt

Körlüğe hatta bu kadar ufak yavruda ölüme bile sebep olabilir.

GlsmKrpk

Canım benim ya . Çok küçük daha
Veterinere gösterseniz ya da uzaktan bilgi alsanız daha iyi olur

Linsenpai

Başka bi veterinere götürün lütfen

TATA4242

Bölgenizde bulunan veya şehirdeki hayvan hastenesine götürün,bu meseleyi sıradan bir vet.hekim halledemez.Açıkca söylemem gerekirse,durum çok ciddi ve bu körlüğe kadar gidebilecek bir mesele.Hayvanı sokakdan bulduğunuzu söyleyip,ücretsiz şekilde tüm işlemlerini halledebilirsiniz.

bademthecatt

Başka bir veterinere götürün

ozgeoner2111

Başka bir hekime götürün lütfen..

psabrk

Madem veterineriniz yardımcı olmadı başka bir veterinere götürün.
Kurtları sizin temizlemenizle kurt bitecek değil.
Onlar onun vücudunun içinde yumurtlayarak çoğalıyorlar.
Allah korusun daha kötü bir durumla karşılaşılmaması için tez bir vakitte veterinere gösterip tedavisini başlatmanız gerekiyor.
Geçmiş olsun.

Cemrecookie

Daha dün götürdüm bir şeyi yoktu nolduysa bugün oldu kurtları temizledim gözünden ama yeterli mi bilemiyorum. Veterinerden de düzgün bir cevap alamadım

sekerfare21

Annesinde kurt olabilir mi acaba. Baska nasil kurt olsun anlam veremedim ben. Benim cocuklar da annelerinin popolarindan cikmiyorlardi 1 ayliga kadar, mikrop kapmalarindan endiselniuordum. Anneyi de gosterin bence eger o tarz bir durum varsa.

Cemrecookie

@sekerfare21 annesi yok malesef

Yagizsolakk

ACİL VETERİNERE GÖTÜRMELİSİN. GÖZÜMÜZDE KİRPİK KAÇSA ZIPLIYORUZ BİDE ÇYLE DÜŞÜN VE HAREKETE GEÇ!!!