Acil Enfeksiyon

Neslihan_14

Sokak kedisi gözü enfeksiyon hangi damlayı önerirsiniz kullandigim damla vardı ama kaybetmişim kullanıp iyilestirdiginiz canlar icin damla tavsiyesi alabilirmiyim

8 CEVAP

Linsenpai

Tobrex veya tobradex gibi antibiyotikli bir damla kullanıp günde iki üç kere de ılık yeşil çaya pamuk batırıp silebilirsiniz, geçmiş olsun

Hatice00

Genta damla kullanmıştım ben ama biraz ilerlemiş gibi enfeksiyon daha etkili damlalar var mı bilemedim çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede toparlar

Linsenpai

Ama yine de bi veterinere götürün biraz ciddi duruyor

Neslihan_14

Teşekkürler öneriler için kendi kafamıza göre birsey yapmak değil ilcedeyiz ve burada kedi kopek veterineri yok buyuk başa bakanlarda bakmıyor kendi kafamiza göre olsa burdan fikir almak istemezdik teşekkürler

sekerfare21

Eczaneden kedi icin goz damlasi almak istiyorum derseniz, iyi bir seyler oneriyorlar ama veterinere gitmeniz daha dogru.

Gulsahka

kesinlikle terramycin krem alın ve günde 2 kere sürün. bayağı kötü olmuş. veterinere de gösterin müsait olunca.

Linsenpai

Ama yine de bi veterinere götürün biraz ciddi duruyor

bademthecatt

Damlayla biraz zor geçer diye düşünüyorum mutlaka hekim görmeli göz kapanmaya başlamış ciddi bir durum ve kafanıza göre damla kullanmayın