Bir Sorun Mu Var Yoksa Sadece Psikopat Mı?

mervegck06

Ya bir benim kedim mi eti sevmiyor? Şapşik E tüm et çeşitleri sakatat dahil denedim sadece tavuk ciğerini yedi. Mis gibi löp et kuzu haşladım burun çevirip gitti. Dana eti dana ciğer dana böbrek tavuk ve balık(hamsi, somon, levrek, uskumru, alabalık) da denedim yok yemiyor hasbam. Birde tavrı var ki komedi.
Ama gel gör ki evde bir patates hala mutfağın kapısında ağlamaya başlıyor patatesi yiyene kadar. Heleki brokoli kokusu alsın adam pıçaklar manyak.
Allahtan kuru mama var. Çok mutlu olmasa da yiyor. Birde mutamin organic başladık ki sadece hayatta kalma adına mama yiyor. (Şimdilik unique mama kullanıyoruz. Ama acana grasslands a geçmeyi planlıyorum.)
Sizce bu durum normal mi?

27 CEVAP

firuze199

Benim kedim de asla et yemiyor :) haşlayıp verdim bikaç defa denedim ama yok kokusunu alıp gidiyor. Üstelik yaş mamasını bir etli bir de tavuklu almıştık tavuklu olanı yedi fakat benim yaş mama sevdalısı kızım etli yaş mamayı yemedi:)) biz de daha fazla zorlamadık ara sıra tavuk haşlayıp veriyoruz ve çok seviyor

Berrumeke

Benimkide öyleee hiçbir eti yemiyor beyaz ette dahil. Sadece tavuk ciğeri. Hatta inanırmısınız yaş mamayı bile sevmiyor yediremiyoruz yani.

dilaraxx

Kırmızı ete benimki de burun kıvırıyor,ama diğerlerini yememesini anlamadım

O kadar su iciyorsa iyi haftada 2-3 falan yiyebilir yas mama. O kadar su icmeyenler hergun vrya 2 gunde bir yemeli

mervegck06

Hazır yaş mamaları yemedi scheir ve nd nin çeşitlerini denedim nafile evde kendim yapmayı deneyeceğim. Bol patatesli
????

mervegck06

Hazır yaş mamaları yemedi scheir ve nd nin çeşitlerini denedim nafile evde kendim yapmayı deneyeceğim. Bol patatesli
????

mervegck06

Su içiyor şükür seviyor suyu hatta evde bir yerde çeşme sesi duysun anında orada bitiyor

ZehraBulutt

Su içmesi çok iyiymiş gerçekten maşallah.

mervegck06

Maalesef yemiyor :(

ZehraBulutt

Su pınarı alın en azından su içmesi artsın.

ZehraBulutt

Çok güzel gerçekten ya maşallah ona ❤

Catsloves

Bizim eski kedimiz de tavuklu mama yemiyordu ????