Hills Z/D Kullanan-Bilen ?

hermosaMia

Bebekken nd yavru büyünce tahılsız tavuklu-narlı kullanıyorduk tüylerimiz pasparlak ve sıfır tüy dökümü.Ancak ne zaman kısırlaştırdım ondan sonra başladı olaylarımız.Kepeklenme ve garip ve fazla bir şekilde tüy dökümü.Veterinerimiz tedavide uyguladı,ben düzenli taradım.Sorun geçmişti ancak yine başladı ve biraz kaşıntı vardı.Veterinerimiz alerjiden şüphelendi ancak hem kısırlaştırma sonrası dikişte ödem,akıntılar gibi sorunlar hem ilk kepeklenme olayımız vs fazlaca iğneler yedi yavrum.Üst üste bu kadar iğneden sonra artık olayı başka şekilde çözmek istedim ve veteriner bu mamayı önerdi.İçerik olarak nd gibi güzel bir mama değil sanırım ama aldık deniyoruz bakalım.Aranızda deneyimleyen varsa işe yaradı mı,nasıl bir mama sormak istedim?Teşekkürler

1 CEVAP

LadyAndCat

Hill’s’ in kediler için olan alerji ve cilt bakım maması...
İyi marka ve tedaviye yönelik çeşitli mamaları var. Kötülemeyi doğru bulmuyorum.