Kedim Kokuyor Ne Yapabilirim?

2 buçuk haftalık kedim kokuyor ne yapabilirim??

5 CEVAP

Simgebykl

Daha küçük olduğu için kendini temizleyemiyordum küçük yavrucak. Siz ıslak bir pamukla silmeyi deneyin koku azalır en azından. Eğer büyüdüğünde kendini temizleme huyu olmazsa o bölgeye su sürün rahatsız olup temizleyecektir. Geçmiş olsun

Simgebykl

Bendede aynı sorun var özellikle poposuna yakın tüyleri kokuyor sırtı kuyruk kısmı gibi kedinizde ishal sorunu var mı acaba kendini yalıyor mu

Evet ishali var

Simgebykl

Muhtemelen o yüzdendir. İshali geçince birşeyi kalmayacaktır. Birde çok küçük, annesi var mı acaba

Hayır ben bakıyorum