Yardım

Cansumuezza

Bir arkadasim köpek sahiplenecek ona kesinlikle satin almamasını yuva arayanlardan bulabilecegimizi söyledim. Labrador ya da border collie istiyor. Baktım biraz pet arkadasa falan ama uyelik olmadığı icin detayli arama yapamadım goren bilen bana link atabilir mi? İzmirdeyiz

2 CEVAP

velicankaya

Labrador bulamadım ama bu border collie çok tatlı

https://sosyal.petlebi.com/yuva-ariyor/228274-lilaya-acil-yuva-araniyor

Cansumuezza

Teşekkür ederim bakacağım goren herkes bi el atarsa sevinirim ;(