Kedim Karma Aşısı Oldu Çok Halsiz Normal Mi

Silamrkz

Merhabalar kedim bugün karma aşısının ilk doz aşısını oldu ama çok halsiz eve geldik yatıyor acı acı miyavlıyor yürüyemiyor bile ters duran patisini düzeltmiyor birisi düzeltmek için felan her hangi bir yerine dokunduğu an çok fazla bağırıyor çok kötü şuan acaba normal mi vet 1 gün boyunca halsiz olacak dedi ama bu kadarı normal mi

2 CEVAP

gizem13

köpeklerde ateş halsizlik ishal normal karmadan sonra kedilerde de öyledir diye düşünüyorum
çünkü virüs veriliyo vücudun bir süre zayıflık göstermesi normal ama ciddi bir durum olursa vet.e danışın ve sabaha kadar bekle baktın düzelmiyor vete gidersin ama bence bişey yok normaldir virüs bu sonuçta onların sağlığı için :)

Silamrkz

Teşekkürler cevabın için aşıdan 4 saat sonra düzeldi şuan iyiyiz