Acil Bakın Lütfen Yanağı Şişti

Esma12345678

mahallemizde doğuran anne köpek ile köpeğim karamel kavga ettiler karamelin yanağında diş izi buldum biraz derindi veterinere götürdum mor renkli bir sprey yaptı olay dün oldu bugun ise yanağı şişmiş ne sürmeliyim inmesi için lütfen yardım edin veterinerimiz karamelin derisi yağlı ve kalın olduğundan sorun olmaz dedi ama şimdi şişince korkmaya başladım anne köpekte uyuzluk yada kuduz gibi bir belirti göremedim ama başka bir hastalığıda olabilir ama gayet sağlıklı gibi ne yapıcam elim ayağım birbirine karıştı nolur yardım edin

6 CEVAP

dilaraxx

Şiştiyse tekrar götürün ciddi bişey olabilir.

Oreo11

Bence de bir kez daha veterinere götürüp son durumunu öğrenin. Çok geçmiş olsun, durumu şu an nasıl Karamelciğin acaba???

Oreo11

Tekrardan çok geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda iyileşir Karamelimiz:))

Esma12345678

şişmesinin nedeni iltiap mı oldu acaba ciddimidir pek bilmiyorum

poughkeepsie

Kontrol edilmeden anlaşılmaz başka bir veterinere götürün mümkünse, o da baksın

Esma12345678

veteriner kapımızın önünde olduğundan hemen tekrar gittik antibiyotik verdi iğne oldu sonra tekrar gidicektik veterinerden korktuğundan içeri girmedi karşı kaldırıma kaçtı yarım kalan iğnesini olmadı bakalım şişmesi devam ederse uyutup götüreceğiz