Kedi Kumu Pro Line

KosanKelebek

Pro line kedi kumunu denemek istiyorum ama kalın taneli ürünü yok mu acaba bulamadım galiba

7 CEVAP

sekerfare21

Proline iyi degil bence cok tozlu. İnternette cok ovuldugunden ve uygun oldugundan denemek istedim ben ama bitmesini beklemeden farkli marka aldim. Cok fazla toz yapiyor. Okaurmeden temizleyemiyorum. Kedimin ayagina yapisiyor her taraf kum oluyor ve ilk defa kedimin ayagina diski yapismis sekilde gordum. Kedim de begenmedi muhtemelen. Uygun fiyatli olarak Migors’larda Ak marka kum var ince taneli. Onun disinda biraz daha fiyati yuksek olan Mir Mir var.

altininannesi

Bir kere aldım ilk böyle Altın eve geldiği zaman.Pişmanlıktı.Topaklanmıyor,kokuyor,tozu ayrı bir dert...Lindocat kullanıyorum şimdi çok mutluyum

Zeke

Deli gibi övülüyor diye aldım misafir ağırlıyom diye. Pişmanım...
Berbat koku oluşuyor, topaklanmıyor, tozutuyor...bildiğiniz maskeyle gidiyorum yine ağzıma giriyor tozları....
öff sakın ama sakın almayın az önce temizledim daha..ağlıcam almayın...nolur almayın :(((((

NSukun

Yok sanırım onun yerine Van Cat bı tık daha büyük ve daha az tozlu

Esraesngl

Proline hic hic begenmiyorum. Ozellikle kokulu olanları dışkıyla bulustugunda koku yapiyor

tuanatuti

normalde vancat kullanıyodum övülüyor diye proline aldım beş para etmez koku yapıyor resmen fenada tozutma yapıyor küreği soktuğum an tozdan göremiyorum bence vancat çok daha iyi tozutmuyor çok fazla kokuyu da güzel kapatıyor

jamesdeen

Ben VanCat kullanıyorum çok memnunum. Proline daha pahalı ama daha kötü. VanCat hem ucuz hem de çok iyi