Kedim Zor Nefes Alıyor

kedim zor nefes alıyor burnunda hırıltılar var ne yapmalıyım ?

3 CEVAP

Omermulhan

sicaktan olabilir ama hiriltilar uyumasinden geliyo kediler uyurken mirildar zaten bu normal genede veterinere goturun isterseniz

berno4ka

Tabiki veterinere danisin ve arada bir nemli pamuk ile burun icini temizleyin mesela benim kediminde bir ara burnu tikaniyordu burun icine nemli pamuk sokup hergun temizliyordum burnunun.icinden siyah birikinti (tuy yumagi gibi) cikariyordum. Duzenli temizledim su an eser yok ve rahat nefes aliyor

miniyavru

Veterinere götürebilirsiniz bence