Yavru Kedilerime Nasıl Tuvalet Egitimi Verebilirim ?

nergiss

mrb arkadaşlar 49 günlük olan yavru kedilerime nasıl tuvalet eğitimi verebılırım normalde annesı yaptırıyordu ama artık kendılerı yapmaya başladılar süreklı onları gözluyorum evın içine yapmasınlar dıye tuvaletı geldıgı anda kumuna ben götürüyorum acilen yardım edermisiniz

4 CEVAP

LadyAndCat

Annelerini izleyerek öğrenmişlerdir diye tahmin ediyorum ve çok küçük değiller. Yemek yedikten 10 dk sonra kuma bırakın ki oraya yapsınlar. Bir kez yaptılar mı öğrenirler.

anjelik123

Onların gezdiği yerlere kum koyun. Alçak birşeyin içine rahat girip çıksınlar. Bir kere yaptıklarında diğerleride yapıyor

Anonymus552223

Etrafi eselemeye basladiklari anda kuma gotureceksiniz baska birsey gerekmiyor genelde 1 kac kez gosterince ogreniyorlar

Arti0n

Duzenli olarak yemek sonrası kuma götürün. Kuma götürdüğünüzde patilerini kumla oynatin sonrasında tuvaletlerinin yerini öğreneceklerdir zaten.