Kayıp İlanı Paylaşabileceğim Bir Platform Var Mı?

miamisi

kullanıcı , takipçisinin çok oldugu etkin yetkin bir platform var mı kayıp hayvanlarla ilgili?

2 CEVAP

tubanur

petarkadas.com'da kayıp petler için ilan açabiliyorsunuz.

petarkadaş
kayıphayvan

instagram'da @elestibezmi kullanıcı adıyla açılmış bir hesap var zor durumdaki canlara yardım ediyor. Dm'den ulaşıp ilanınızı yayınlamasını rica edebilirsiniz. Yardımcı olacaktır.

elestibezmi

Köpek için kayipkopek.com en geniş platform. Bunun dışında Facebook, Instagram gibi hayvanseverlerinçok olduğu sitelerde veya ilan bastırarak arayabilirsiniz yavrunuzu.