Normal Mi?

dilaraxx

Adana'da yaşıyorum.Kedim dünden beri evine girmiyor,ikincisi tekli koltuğun birini çok seviyor orayı ona yuva yaptım.Fakat şöyle birşey var evin içerisi inanılmaz derecede sıcak.Kedim hızlı nefes alıyor biraz sanki,ya da pimpiriklendim bilemiyorum.Yer parke evin,banyoların girişi beton,birde balkonda güneş almayan serin bir yer var devamlı orası da beton akşama kadar oradan kaldıramıyorum gelmiyor,yerinde durmayan kedim sıcaklar başlayınca bir halsizleşti.Normal mi bu ?

4 CEVAP

tuanatuti

sıcaktan etkilenmiş belliki susamışta olabilir bunalmış hayvan

NSukun

Evet sıcaktan etkilenmis olabilir hatta bazen sıcakta ağzı açık nefes alirlar

Minimesi

Sıcaktandır eskişehirde 31derece biz pişiyoruz kedim rahatça taşıma kabında yatıyor bide ben bir yere götürürken rahat etsin diye taşıma kabına minder koydum orayı evi belledi 3-4saatir uyuyordu yeni uyandı sitede diğer çocuklar futbol oynuyor uykulu uykulu onlara izliyor :D

dilaraxx

Suyunu devamlı değiştiriyorum,akşama doğru hava serinleyince koşturmaya başlıyor,ama bazen korkuyorum işte.