Felicia Kısır Kedi Maması Kullananlar Memnun Mu?

EZK

Bu mamayı ilk kez kullanacağım. Tüy dökülmesine de iyi geliyormuş sanırım. Kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilirlerse sevinirim.. Not: Acil mama siparişi vermem gerekiyor.

9 CEVAP

TATA4242

Felicia gayet güzel bir mama
N&D dehydrated lamb protein (26%), kuzu eti kaynağından birisi.Balık eti kaynağından birisi dehydrated herrings protein,diğer kemiksiz kuzu yazısına (Boneless)hiç bakmayın.Yani kemiksiz diyor et demiyor,et unundada kemik yok :)Ve bir çok marka üründe hidrolize protein der,tıpkı felicia gibi.

https://www.farmina.com/uk/cat-food/n&d-prime-feline/149-lamb-&-blueberry-adult.html

Felicia'da ise gine aynı şekilde,Kurutulmuş Kuzu Proteini (%27), Hidrolize Kuzu Proteini (%18), içeriyor ve bu durum neredeyse her markada var.Yani bu içinde et yok yada et var demek değil.Burada protein kaynağı veriliyor,tıpkı N&D markasının protein kaynağını vermesi gibi.Her ikisindede fark ettiyseniz et demiyor.

http://www.feliciapetfood.com/felicia-kitten-mother.html

Anonymus552223

Benim kedime iyi gelmisti bir donem tuyleri stresten yapış yapış oldugu icin kullanmistim. Hypoalerjik somonlusunu

güzel mama

Linsenpai

Biz felicia tavuklu kitten kullanıyoruz tüy dökülmesi baya azaldı, iştahla da yiyor. Ama yaş mamayla desteklemeniz gerek

Anonymus552223

İçerigin ayni oldugunu sanmam. Et yoksa da kaliteli etten üretilmis bir protein var bence. Cunku bonacibo da kullandim, fark var.

güzel mama

Felicia da et yok. Yani bence felicia alacak paraniz varsa matisse alin. Yada brit care.

minky

Bence bu mama yerine birebir aynı içerik olan BonaCibo'yu deneyin.Hem daha ucuz.

EZK

BonaCibo kalitesiz ve tuzlu diye biliyorum. İçerik olarak da farklı değil mi? Ben mi yanlış biliyorum yoksa.. :(