Kedim Haziranda 1 Yaşına Giriyor Ama Kitten Maması Yeni Geldi Hemen Yetişkin Mamasına Mı Geçmeli?

Kyliesmom

Hemen geçmemek bir sorun yaratmaz değil mi bebeğime?? Ve varsa yetişkin mama önerisi lütfen... Nd balıklı tahıllı düşünüyorum ama vetin daha önce nd mama ilerde sorunlara yol açabiliyor demesi yüzünden şu an hills ton balıklo kullanıyoruz mamayı da burdan aldım vetten değil ama bilemiyorum hep nd veriyordum eskiden düşük tahıllı olması iyi olabilir belki adult versiyonda... Tavsiye verebilirseniz çok sevinirim

4 CEVAP

minky

Verebilirswniz.Ama hills mama iyi değil.md daha iyi

bmcat

Sorun olmaz bitince geçersiniz. surekli balikli kullanmanizi onermem farkli cesitlerini deneyin bence.

  • Acana, Instinct, Fitmin, N&D

  • Brit Care, Bozita

pinarcaya

Nd balkabakli tahilsizi oneririm.

Layda177

kilosu normalse hemen yetişkin mamaya geçmemeniz sorun olmaz