Sokaktaki Köpekler

xxSude

Advance Adult Lamb Kuzulu Köpek Maması Sokak Köpeklerine verilebilir mamalardan mı? Değilse sokak köpeklerine verilebilecek mamaları markalarıyla beraber yazar mısınız lütfen?

6 CEVAP

Anonymus552223

Cok pahali degil mi o? Daha cok hayvani besleyebilmek icin daha uygun mamalara bakabilirsiniz

Anonymus552223

Trendline, proline,king bunlar ayni firmanin farkli markali mamalari. Hepsi hemen hemen ayni icerikte. Reflex bir tık daha iyi bunlardan. Bir de mystic var ona da bakabilirsiniz

Blychee

Merhabalar ben kedilerimi beslemek için patisera alıyorum. Deneme yanilmayla buldum bu mamayi, önceden bayağı zayıftılar pek mamadan memnun değildiler bu mamadan beri hepsi kilo aldı ve aşırı seviyorlar. 6 kedim var hepsi de bayılıyor. Yani köpekler için olanını deneyebilirsiniz, sokak köpeği olduğu için ucuza yönelmek zorundasınız fiyatı 75 TL civarıydı sanırım

xxSude

@epiglottis Markalara güvenemedik, çok kalitesiz beslemek de istemiyoruz... Reflex veya Trendline mamaları daha uygun daha çok alabiliriz sizce kaliteli midir? Tavsiyemiz için teşekkür ederim :)

xxSude

@epiglottis Yardımcı olduğunuz için teşekkürler

xxSude

@Blychee Kedileri de besleyecektik :) Şimdi ikisi içinde bir mama bulduk hepsini denemeye çalışacağız ama bu daha uygun fiyatlı olduğu için daha fazla hayvanı besleyebileceğiz, size de çok teşekkür ederim :)