Yeni Doğuran Kedi Aldığım Mamayı Yemeyip Kısırlastırılmıs Kedi Maması Yiyor?

Mrtkaytan

Sokakta beslediğim yeni doğuran kedi, ona aldığım mamayı yemiyor. Evde beslediğim kısır kedimin mamasından yiyor. Bisey olur mu?

2 CEVAP

NSukun

Yaş mamaya yumurta kabuğu karıştırıp arada ondan verin protein oranını o şekilde yükseltin evde ciğer falan haşlayıp ona da ekleyebilirsiniz hem yumurta hem yumurta kabuğunu

bildiğim kadarıyla kısır mama içersinde karbonhidrat yerine lif daha fazla bu daha çabuk doyumu dolayısıyla kilo kontrolünün sağlıyor. kısır yedirmezseniz daha iyi olabilir karıştırıp verebilirsiniz