Kedi Alıyorum

annem ve babamı ikna ettim çok mutluyum sizce hangi siteden bir kedi sahiplenebilirim birde diğer sorum kediler nankör müdür şimdiden sağolun

7 CEVAP

lil3ub12

Bak işte hepiniz aynısınız yüzbinlece sahiplendirilmesi gereken bir can var petlebiden bir kedi al ben bakarım diyorsan al kediyi

lil3ub12

petlebiden alman daha iyi olur

lil3ub12

Bak işte hepiniz aynısınız yüzbinlece sahiplendirilmesi gereken bir can var petlebiden bir kedi al ben bakarım diyorsan al kediyi

lil3ub12

ama petlebi den al

ben de sahiplenicem diyorum zaten önerin için saol

fatmatina

Bence nankörlük çok göreceli bir kavram kedilerin özgür ruhunu nankörlük diye adlandıran çok fazla kişi var benim görüşüm ise Hayır nankör değiller aksine insanlardan daha vefakar oldukları kesin hiç kimse insanlardaki nankörlük seviyesine erişemez tabi buda göreceli:)siz yeterince sevgi verirseniz onunda size aynı şekilde karşılık verdiğini göreceksiniz ve emin olun onun sevgisi çok başka yaşayarak anlarsınız..

Mutlaka kendin bakmalısın.Temizliğini , mamasını suyunu takip etmek sevgi göstermek gerekiyor.Kedileri güzel veya çirkin ya da cins veya cins değil diye ayırt etmeden sahiplenin.Emek verdiğinizde insandan daha çok vefakar olduklarını göreceksiniz.Bir de mutlaka petshop dan satın almak yerine petlebi.com dan veya bir barınaktan o da olmaz ise sokaktan bir kediyi sahiplen.