Soguk Su

Ceydayyavuzz

Evim cati kati ve daha simdiden asiri sicak. File siparis ettim, yakinda montajlanacak,camlari acabilecegim ama onu serinletmek icin soguk su verebilir miyim? Bilmiyorum daha yeni kedi annesiyim. Internette de bi sonuc bulamadim?

8 CEVAP

Cansumuezza

Hayir soğuk su vermeyin. Normal suya cok az soğuk su ekleyin su serin olsun sık sık değiştirin yeterli

psabrk

İçme suyunumu soğuk su olarak vereceksiniz ?

ZehraBulutt

Buz gibi olmasın ama hafif soğuk su verebilirsiniz

ZehraBulutt

Nemli bir havluyu yere sererseniz onun üstüne yatıp serinleyebilir ama sırılsıklam olmasın nemli sadece, ya da havluyu birkaç dk buzlukta bekletebilirsiniz, yine buz gibi olmayacak şekilde tabi

Merveglr

Normal soğuklukta su daha iyi olmaz mı? Soğuk suyu hızlı içerse belki boğazları acıyabilir.

Ceydayyavuzz

Buz gibi soguk su vermeyi planlamiyordum, dediginiz gibi normal suyu biraz daha serinleyip vermeyi düşünmüştüm ve sanirim bi mahsuru yok. Az once denedim,kana kana su içti. Kendine geldi biraz. Nemli havlu fikride cok güzelmiş,yarin aksam onu da deneyecegim ama dikkat etmek lazım. Üşüturse kotu sonuclanabilir :(

Cansumuezza

Çatı katı cehennem gibi oluyor vantilatör sabit olmayacak şekilde çalışsın gunduzleri derim

Ceydayyavuzz

Arkadaslar bi cevap lutfen :(