Böbrek Yetmezliği Sorunu Olanlar

bsesennn16

Biliyorum sürekli danışıyorum ama gerçekten ne yapacağımı şaşırdım kedimde geceleri hızlı nefes alıp verme sorunu oluyor. Kabızlık sorunumuz var. 6. Gün oldu tuvalet yapamadı. Belli bir süre cok hızlı nefes alıyor yediği fazla geldiğinde. Hırıltıya kadar dönüyor. Bunu yaşayan tek ben miyim ? Nefes hızlı alıp vermesi karnının kocaman şişmesi normal mi ? Sabah uyanınca karni inmiş oluyor yaklaşık 3 gündür böyle çıldırıcam???? Nolur yardımcı olun

5 CEVAP

bsesennn16

Asıl sınanan benim siz ne yaşadığımı biliyor musunuz ? Bu 4. Veterinerimiz karşıdan konuşması çok kolay geliyor insanlara. Fikir almak için yazdım cok çaresiz kaldım sabahı beklemek zorundayım çünkü

poughkeepsie

6 gündür kakasını yapmayan kedi için bizden bilgi mi istiyorsunuz? Veterinere götürsenize allahım yarabbim sabır ver ya

poughkeepsie

Saydıklarınızın hiçbiri normal şeyler değil bir an önce veterinere gidin

bsesennn16

Şeyi biliyor musunuz mesela böbrek yetmezliğinde böbrekler yeterli sıvı almadığında organlardan su çeker. Bunu ilk bağırsaktan başlar. Böbrek sorunu olan insan yada hayvan farketmez mutlaka kabızlık yaşar. Sistem normal düzene girene kadar en azından.

bsesennn16

Sizin kafanız mı iyi ben her gün zaten veterinerdeyim. Kedimde böbrek yetmezliği varken tedavisi evde falan kafama göre mi yapıyorum sanıyorsunuz. Cahil mi duruyorum karşıdan bakınca acaba ? Veteriner az yediği için bağırsaklarının dolu olmadığını söylediği için bir müdahale yapmadı. Bu akşam cok fazla doyurduk böyle bir sorun yaşıyorum ve kafayı yicem. Sizin söylediklerinizi zaten bende düşündüm merak etmeyin