Kısırlaştırma Sonrası

blue_hpood

bizim panteri kısırlaştıralı bir haftadan fazla oldu. erkek ve bir buçuk yaşlarında. oyun oynarken fark ettim, sık sık nefes almaya başladı. oynuyoruz ve yorulduğunda derinden, hızlı nefesler alıp veriyor. acaba bir sorun mu var? kısırlaştırılmayla ilgisi var mı?

2 CEVAP

Havalar yavaş yavaş ısınmaya başladı ondan olabilir takip edin oyun oynadıktan sonra aralıksız 4 5 dk koştuktan sonra bizimkilerde öyle oluyor

blue_hpood

teşekkür ederim:)