Kedim Böcek Öldürüp Önüme Bırakıyor

Enesakinx

Merhaba,
8 aylık tekir kedim var. Geceleri evde tek tük kara böcekler çıkıyor. Bizimki de gece operasyona çıkıp hepsinin inlerine giriyor buraya kadar her şey güzel ama öldürüp ölülerini yatağıma getiriyor. Bugün 2.kez ölü kara böceği yatağıma bıraktı. Midem bulanarak uyandım bu saatte.

Ayrıca evdeki sinekleride öldürüp yiyor evde sinek uçamıyor. Öldürmesi doğasında var ama yemesi onun için zararlı mı? Yatağıma bırakma huyunu nasıl engellerim?

8 CEVAP

Cansumuezza

Bu kedilerde size hediye getiriyor demektir. Böcek öldürüp size getiriyor hediye yani :) evet sürekli sinek yerse zararli görünce alın atin sineği

Cansumuezza

napsin çocuk yahu gitmis böceği bulmus mücadele vermiş öldürmüş getirmis hala kızıyosunuz :Ddd

Enesakinx

Aldığım en kötü hediye :) Kalkıp başka odada yattım ya baya battaniyenin üstüne bıraktı sonra beni uyandırdı suratıma çıkarak ????????

aysebudur

yaa kurban olurumm hediye veriyor size :’))
keşke benim öküz oğlum da böyle jestler yapsa :’))

Suraemir

Ay çok güldüm avcılık iç güdüsüyle avlandığını sanıp size getiriyor evet bizimki hiç öyle şeyler yapmıyor ya :D

Enesakinx

2 tane öldürmüş çarşafımı değiştirken gördüm :) İkisinide ayrı ayrı yatağıma taşıdı herhalde :) Tam bir azman

NSukun

Ne kadar doğru bilmiyorum ama insanlar avlanamadigi için yemeğini paylaşıyor diye duymuştum bir yerde yavrum benim çok tatlı

xxSude

Size avlanmayı öğretmeye çalışıyor, çok severek kısa süreliğine baktığım sarman bir kedi kuş avlayıp bana veriyordu hatırladıkça kötü oluyorum
Ya da sadece uyuzluk yapıyordur, örn: kitaplarımı salyasıyla yıkayıp bana getiren baktığımız köpek gibi. Tabii bir nebze daha farklı örnekler bunlar.