Kedimmmmmm ??? Please

Denizzz123

Merhaba arkadaşlar benim kedim annesi araba kazasında kaybetti ani vefat etti bu kedide daha 2 haftalık ve her şeyi emiyor mesela parmaklarımı , kıyafetlerimi vb. sizce neden . Diğer sorum ise kedim çok miyavlıyor ve bazen uyuyamıyor neden şimdiden teşekkürler

8 CEVAP

Denizzz123

Lütfen Yardım Edin ??????????????

Denizzz123

Lütfen Yardım Edin ??????????????

tugbagursoyy

2 haftalık olduğu için içgüdüsel olarak emiyordur. Aç olabilir üşüyor olabilir, enjektörle özel kedi sütü ile 3-4 saatte bir besliyorsunuz dimi? yanına sıcak su torbasına bir kaç kat bez sarıp koyun çok küçük henüz

patkam

Annesini emdigini zannettiği icin öyle yapıyordur ama miyavlama sebebını bılmıyorum

Denizzz123

biberonu v ar onla 3 saat te bir süt tozu var onlar süt veriyorum sıcak u torbasını da günde 3-4 kere değiştiriyorum ama hep böyle 1 haftadır

tugbagursoyy

annesinin eksikliğinden olabilir, ben de 2 ay kadar yeni doğmuş bir kediye baktım ilk 2 hafta hep ağlamıştı. torbanın çok sıcak olmamasına dikkat edin

Denizzz123

dikkat ediorum saol :))))

Anne sütüne eşdeğer süt tozları mevcut onları veterinerden tedarik edip nasıl kullanılacağını öğrenebilirsin.Muhtemelen aç ve suya muhtaç olduğundan sesini duyurmaya çalışıyordur.veya kendi tuvaletini yapamadağındandır.her iki durumda da bir veterinere götür ve pratik olarak göstersin.ayrıca yavru kedileri iki saatte bir beslemen gerekli.