Geçiçi Baktığım Köpeği Evimin Önünde 2 Tur Attırsam Ceza Yer Miyim?

xxSude

Bu konu hakkında bilgisi olanlar var mı? Çünkü şu anda mecburiyetten çıkmak zorundayız gibi... Önceki tuvaletleri için ufak da olsa bahçemiz çıkardım ama pek yapmadı oraya. Bahçe kapısından gelip gidiyordu hep.

4 CEVAP

hayır kesinlikle ceza yemezsiniz

ikametgah önü hayvan gezdirme sokak hayvanlarını besleme vete götürme yasaktan muaf

Shaco

hayvan gezdirmek yasak değil

xxSude

@AliceTheScottish Ben de öyle okumuştum fakat köpüsün asıl sahibi olmadığım için bir ikilemde kalmıştım. Yanit verdiğiniz için çok eşekkür ederim :)