Aro Kedi Maması

sizim yorumunuz nedir?

4 CEVAP

minky

Zamanında sokak kedilerine kullandım ve yediler.Bir süre sonra asla yüzüne bakmadılar aç kaldılar.Rwngi ve kokusuda bi çakma.JermosPet üretiyor

jamesdeen

İnternete baktım kullananların çoğu sokak hayvanlarının beğenmediğini falan yazmış. Çoğu kişi memnun değil yani. Boşuna kötülediklerini düşünmüyorum

LadyAndCat

Çok ucuz hatta normalden daha UCUZ bu yüzden bence kullanmayın..
Sokak kedileri için alacaksanız:
Cat Chow veya Friskies’in 15 kg’lık paketlerinden öneririm.

kendi kedim için bakıyordum babam almış artık sokak kedileri için kullanımının sebebini de ucuzluğuna bağlıyorum