Kedim Sıçrayamıyor

kbrdgnnn

Merhabalar, 4 aylık scottish strait cinsi kedim geçtiğimiz günlerde bir kaza geçirdi. Kontrolü yapıldı herhangi bir hasar yok vücudunda ama çok korkar hale geldi. İştahı düzeldi oyun oynamaya başladı fakat sıçrayamıyor. Tırmanamıyor. Ön patilerini dayayıp dik durabiliyor , yürüşü gayet normal ama en kısa yere bile sıçrayamıyor. Stresten olabilir mi? Çok endişeliyim ama veteriner bir sorun olmadığını söylediği için tekrar götürmedim. Böyle bir durum yaşayan var mı ?

3 CEVAP

ZehraBulutt

Röntgen çekildi mi, sıçrayamadığına göre bir sorun var demek ki, stresten böyle bir şey olacağını sanmam.

ZehraBulutt

Nasıl bir kaza geçirdi?

röntgen sonucu zedelenme veya daha ciddi bir şey çıkmamışsa psikolojiktir. ama röntgen dışı anlaşılabilecek bir şey olmadığını düşünüyorum. kedim yürüyememişti 3-4 gün ve basmaya korkuyordu. röntgende kemikte bir sıkıntı yoktu fakat doku zedelenmesi yaşamış, bunu da muayene ile anlayamıyor veteriner malesef