Kedimin Kaşları Dökülüyor

Aysemerveee

Kedimin kaşları dökülüyor ve çok durgunlaştı

1 CEVAP

BetulP

Kaşları dökülüyor derken belirgin bir şekilde mi yoksa tek tük mü olduğunu anlayamadığım için sadece fikir olarak yazmış olacağım.
Benim kedimin de gözünün üstündeki ve ağzının kenarlarındaki bıyıklar zaman zaman dökülüp (ayda maksimum 2-3 defa) yeniliyor kendini ve veterineri bunun beklenen, doğal bir süreç olduğunu belirtmişti.
Kediniz durgunlaştı derken yemek yemesi, su içmesi azaldı mı, tuvaleti nasıl.. diye gözlemlemeniz iyi olacaktır. Sıcak havalarla beraber sanırım birçoğumuzun evdeki dostları durgunlaştı ancak bu rutinlerinin değişmemesi önemli.. sağlıkla yaşasın :)