Arkadaslar Kedim Yere Tualetını Yapıyo Herseyı Denedim Ne Yapmalıyım

kedim hep yere tualetını yapıyo ne yapmalıyım

5 CEVAP

tugbagursoyy

yerde koku kalıyordur o yüzden yapmaya devam ediyordur belki o kokuyu çıkaran spreyler var iyice silin yerleri ve kuma ayaklarını sürtün kızmayın bağırmayın belki stresten yapıyordur fazlaca ilgi gösterin

berno4ka

Kediniz kumunu sevmemis olabilir mi. kizginlik donemi degil ise bazen ilgi cekmek icinde yapabiliyorlar

Evin içini yüzey temizleyici artı çamaşır suyu ile iyice silin ve dezenfekte edin.Tuvaletinin kokusunu bu şekilde giderebilirsizin.Böylece kumundan başka yere yapmaz.

Tucku

Evinizin içini iyice temizleyin bir kaba Kum koyup alıştırma spreyleri var tuvalet eğitimi için ondan sıkabilirsiniz

mhtpyldz

Evi iyice silin ama camasir suyuyla degil SIRKEYLE. Eger sorun hala gecmiyorsa 2 nedeni olabilir kizginlikta yahut sistik olmus olabilir :/