Kedimin Kakasinin Rengi

Kedimin kakasi bize ilk geldigi gunden beri ayni gecen biri yeşil diye paylasmisti nasil yesil yaparim az once gida boyasi icirdim.

(lutfen artik sacma konular acmayin)

14 CEVAP

Zeke

Ben yaş mamasına sim katıyorum bi de gucci parfüm sıkıyorum, çok güzel kokulu ve parlak sıçıyor.

@psabrk Knk bu bizi kekliyo hem 20 tl var diyo hem gucci parfum diyo yalan mi

poughkeepsie

yeşil neymiş ya ishal rengi, benimki altın sarısı sıçıyo. kendisi kahverengi olduğu için uyumlu olsun dedik, gri ve tonlarına da gümüş öneririm. aslında doğuştan parlak sıçıyomuş ben biraz yardımla harika hale getirdim.

öncelikle tabii ki gıda boyası kullandık ama burda önemli olan british kedilere uygun boya kullanmak, tekir boyası olunca iğrenç bi renk oluyomuş, öylr dediler. bi de mamasına altın parçaları koyuyorum biraz pahalı ama zaten karşılayamayacak olan kedi bakmasın değil mi :)) her şeyin en iyisine layık benim kedim, sıçtığı bok bile altın olmasa iyi bakmış sayılmam.

koku olarak biz Givenchy parfüm kullanıyoruz, tüylerine de bolca sıkıyorum olur da davetsiz misafir gelirse ayıp olmasın diye. özellikle çiftleştireceğim zaman bolca parfüm sıkıyorum ki damat adayımız beğensin :))

aaa bu arada, henüz hamile değil ama hamile kalınca sütü de altın rengi olsun istiyorum böylece bebişler de öyle sıçar. sizce kuru mamasını altın suyuna mı batırsam yoksa arasına altın tozu mu serpsem? başka önerisi olanlar lütfen yardımcı olsun çok önemli benim için.

İyi ozaman deniyim ama bişey olursa vet. masraflari senden.

psabrk

@Zeke
Maşallah Gucci parfümü nerden buluyon Ahskdjdk

Zeke

@burak kediyi aldığım yer kediniz gri olcak demişti üstündeki desenlerden bahsetmedi :(
Durur muyum iade ettim tabi, onlar da dümdüz gri gönderirken gucci parfüm yollamışlaarrr ♥︎

@Zeynep
Tahmin etmistim sende nerde o para fakirrrr ksjskenzkwm

Anonymus552223

Parfüm alamazsaniz kedinizi satın. Mama kabi icin bile kedi satanlarin oldugu bir dunyada yapan vardir eminim

Oha denemem lazım. Bende yeşil sim var onu da içiryimmi sence ya daha yesil olur parlak falan. Ama yan etkisi yoktir dimi zarar vermesin :(

Zeke

Yeşili denemedim ama yakışır bence :))
Bende gri ve pembe sim var aşırı iyi duruyo. Yan etkisi kesinlikle yok 5 aydır sıçsa da gucci koksa ortalık diye ailecek bekliyoruz

psabrk

Gıda boyasını pempe içirirsen güzel renkte bir dışkı alabilirsin ahsldjdld

LadyAndCat

Ayh ben de bunu söylemeye çalışıyorum :) Bıktım gerçekten hahaha. Ağzına sağlık DumanişkonunSahibi.
Bir de bu saçma sapan soruların şu versiyonu var:
“X cinsi kedim pembe sıçıyor lütfen yardım edin. İyi niyetlerle soruyorum bak. Hangi kedi CİNS ya. Belki cinsine göre özel bir sıçma biçimi vardır senin bilmediğin?!
Lütfen kötü yorum yapmayın oturup ağlıyorum sonra sinirlerim bozuluyor. Çaresizce derdime çare arıyorum siz ne biçim insansınız?
O kadar para verdim de aldım kediyi PEMBE sıçması lâzım.
Yoksa geri iade edicem ona göre...“
HAHAHAHAHA

LadyAndCat

HAHAHAHAHAHA

psabrk

Yalançı bu ya gucci parfüm alıyor bizede para yok diyor ahskdjd

@Zeke
İyi etmişsin zaten garantisi var iade etmek hakkındı.