Köpeğim Yan Yürüyor

köpeğim 2 gün önce traş oldu ve morali çok bozuk eski neşesi yok evin içinde yürümüyo koşuşturmuyo oyuncaklarıyla oynamıyo önceden hep ben nereye gidesem gelirdi evin içinde artık gelmiyor bide bütün vicudunu kestik sadece kafası ve kuyruğu kaldı yürürken çoğu zaman yan yan yürüyo poposunu sağa doğru çevirerek ve ardından hemen oturup yürümek istemiyor neden olabilir ve napmam gerekiyor lütfen yardım edin

2 CEVAP

_Azra_

Veterinerinize danışmanızı tavsiye ederim düşündüm de sağlık açısından bir sorunu olabilir tabi allah korusun. Telefonla arayıp sorabilirsiniz veya internette sorularınıza cevap vere veteriner arkadaşlarımız var onlarda danışabilirsiniz.

yaprakonur

Daha önce tıraş olduğu için utancından bu şekilde davranan köpekler duydum, yine de bir veterinere danışmak en doğrusu.