Acill Lütfen Köpeğim

HilalAres

Arkadaşlar dün köpeğimi başka bir köpek parçalamış ön bacağında bir parmak uzunluğunda üç parmak genişliğinde bir kesik var kan yok ama deri birleşmiyor ve kası gözüküyor içi dışına çıkmış veterinere götürecektim ama götürme iğne yapar yollar dediler dikiş atmazlarmı? nolacak? ne yapmalıyım

9 CEVAP

lwb

en kötü iğne yapıp yollaması bile şu durumundan daha iyi, tabiki de götürün

Cansumuezza

Kası görünüyor oylemi? Yetmez ya bacağı kopsun öyle götürürsun veterinere. Ne dersin !

Zukoo

Çok geçmiş olsun öncelikle ama veterinere götürmemek nedir ya? Gerçekten bazı arkadaşlar hayvanın kafasının kopmasını bekliyor sanırım vet görmesi için. Şaka gibi.

xxSude

Veterinere götür kesinlikle, ilgili bir veteriner olmasına da dikkat et... Şimdiden geçmiş olsun...

Anonymus552223

Alın yorgan ignesini kendiniz dikin diyecek halimiz yok tabi ki vet? Ayrica acik yaraya neden bir igne yapip yollasin ne gerekiyosa onu yapar. Kopeginizi de salmayin oyle heryere

BulemAksu

Acil vete götürün havalar sıcak yarası kutlanır geçmiş olsun

Ares87

Benim köpeğimin de sırtında olmuştu dikiş atıldı yara kremleri verildi kullandık çok şükür geçti kim demiş iğne yapar gönderir diye sende onun kafasını yar gitmesin doktora mal mı ne

HilalAres

bugün açtırdım veterineri götürdüm kim ne derse desin bir kere daha başıma gelmişti başka köpeğimin ucundan kulağı kopmuştu çok para alırlar 500-1000 dediler korkudan götürememiştim bir daha pişmanlık yaşayamam.. teşekkürler...

Gokgokgok

Kesinlikle veterinere gidin ne gerekiyorsa yaparlar diye düşünüyorum geçmiş olsun :(