Veteriner Tarihi Geçmiş N&D Mama Verdi Ne Yapmalıyım.

serlok

Arkadaşlar üriner proplemi olan kedim için veterinerden N&D kinoa üriner mama aldım. Kargo ile aldığım ürünlerde son kullanma tarihine hep bakarım. Nedensiz bir şekilde bu aldığıma bakmadan kedime bir ölçü verdim .Sonrasında baktığımda tarih 06.11.2019 şaştım. Bakmamakla hatalıyım. Ama veterinerde aylarca elinde beklediğini biliyordur. Ne yapmalıyım. Tekrar bir mama alma bütçem yok ürinerler çok pahalı.

7 CEVAP

Cansumuezza

Bir yanlışlık yok değil mi uretim tarihi falan degil. Tabi ki geri götürün paranizi ya da yeni mama versin

xxSude

Geri götürün ve durumu izah edin, size yeni bir mama verecektir

xxSude

@serlok Üzerinde başka bir tarih yazıyor mu? Mesela 20.12.2020 gibi falan? Yazmıyorsa odur diye düşünüyorum. Yine de bence veterinerinize bir sorun derim :)

Kerevit

Veterinere değil nd ye mesaj atın

serlok

Üzerindeki tarih yazdığım gibi. Yani üretim tarihi olma ihtimali var mı bilmiyorum. Çünkü türkçe şekilde üretim veya son tüketim tarihi şeklinde belirtme yok. Kodlu bir tarih var.

serlok

SRB RS-34-008
06/11/2019 L1812665127 .
Bu şekilde atkadaşlar üretim tarihi olma ihtimali var mı

serlok

Önce farminaya sormaya karar verdim arkadaşlar en net blgiyi ordan alırım.Cevaba göre davranırım. Cevap veren arkadaşlara teşekkürler