Yalova Kocaeli Bursa

Kurter

Benim paylaşmış olduğum ilanları sizde çevrenizde paylaşırmısınız bursa kocaeli yalova icinde bu 3 yavrularımıza hemen sahiplendirelim ilan açtım ben ama sizlerinde yardımınıza ihtiyacım var teşekürler lütfen yalova bursa kocaeli yardimlasalim :)

6 CEVAP

suledoruk

Bursa İnstagram ilan sayfalarına atayım mı daha hızlı olur belki ?

suledoruk

Evet gözüküyor en son ilanınızda 2 kedi mi var ve hangi şehirden sahiplendirilicek bu çocuklar :) iletişim olarak kendi hesabımı vereyim birileri çıkarsa size özelden haber veririm

suledoruk

bursanin.patileri
Pet224_sahiplendirme
yavrukedisahiplenme hesaplarına tüm ilanlarınızdaki minikleri tek tek attım inşallah güzel yuvalar bulurlar

Kurter

Çok i iyi olur yani paylaştıkça daha rahat hızlı güvenli olur paylasilsjn diye yazdim bende zaten ilânlarım gözüküyor dimi 3 tane yavru kedi olucak

Kurter

Smokinli hariç diğer iki kedimiz var bir tane daha var onay bekliyor

Kurter

Olur tabi kendi hesabınızı verin yalova bursa kocaeli aileler aranıyor