Kedim

patkam

arkadaşlar yakın zamanda 2 kediminde aşısı var... fakat benim kedilerim dışarı çıkmaktan çok korkuyorlar bu yüzden taşıma çantasına kedimi koyarken dışarı çıkacağını anlıyor ve korkup bizi tırmalıyıp kaçıyor dediğim gibi yakın zamandan kedimin aşısı var o yüzden kedimi taşıma çantasına nasıl koyabilirim?

5 CEVAP

polo

taşıma çantası ortalıkta dursun içine kendisi girip çıkar içine ödül maması oyuncak falan koyun normal olarak korkmadan yavaş yavaş girer etrafında dolaşır o gün geldiginde de girerler içine.....

tugbagursoyy

taşıma çantasının arka kısmı aşağı gelecek şekilde koyup üstten yerleştiriyorum ben çok direnirse bacaklarından tutmak zorunda kalıyorum resmen bir işkence hem onlara hem bize....

Kediler genelde farklı yiyecekleri sevebilir ancak peynir,yaş mama veya az da olsa ton balığı onu kandırmanıza yeter de artar :)

Tim-Tina

Taşıma çantasına en çok sevdiği bir şeyi koy

patkam

Teşekkür ederim fakat bu yöntemi denedim işe yaramadı ama sevdiği ödül mamasını koyarak denerim Teşekkürler :)