Köpeğim Kedi Mamasını Çok Seviyor

Miyhavponmil

Köpeğim kedi maması yiyor ama köpek maması yemeyi reddediyor ne yapabilirim?

2 CEVAP

KedicikDeniz

Bence yavaş alıştır yani ilk önce kedi mamasına birazcık köpek maması kat sonra eğer köpek maması ve kedi mamasını birden yiyorsa yavaş yavaş kedi mamasını azalt ve kedi maması yerine köpek maması koy.Umarım yardım edebilmişimdir.

Miyhavponmil

Teşekkürler ???? mamayı değiştirince biraz yemeye başladı arada sadece çerezlik veriyoruz ödül olarak