Kediye Kopek Odul Mamasi Verilir Mi

Deliladilan

Gimdog un cok guzel köpek ödül mamalari var icerikleri de hosuma gitti fakat kedi icin zarari var midir? 1 kereligine de olsa kizim tatsin istedim :)

4 CEVAP

ZehraBulutt

Verseniz de yiyeceğini sanmam kedilere lezzetsiz geliyo köpek mamaları.

Carathras

Benim resimdeki kedimin daha önce bir kaç kez kaçak şekilde yemişliği var sokak köpekleri için aldığım mamadan ama sanırım ağır geliyor bir defa kustuğunu gördüm.
Gerekmedikçe vermeyin içeriği iyi olan kedi yaş maması verseniz daha iyi onlar için.

NSukun

Beslenme alışkanlığı haline gelmeyecekse çok fazla sorun olmuyormuş köpek besinleri kediler için yeterli değerleri taşımadığı için verilmesi önerilmiyor

Tinki

Ödül için Warf Freeze Dry Doğal Sığır Yürekli maması var eminim bayilacaktır pakette zaten 40 gramdır.