Kedimin Memesinden Akan Sıvı Süt Olabilir Mi?

Mavitu

Merhaba bir kaç gün once kedimin memesinde bir problem olduğuyla alakalı konu açmıştım.

Bugün fark ettim ki sanki kedimin memesinden sut gibi yapış yapış bir şey akmış. Renksiz ama beyaz da olabilir kedimin karnı da beyaz olduğu için 2 ihtimal var.

Dişi kedi 15 aylık kizginlikta. Herhangi bir hamilelik, eşleşme geçirmedi.

Yalancı hamilelik olabilir mi ?

Şöyle bir şeye rastladım ama baska yerde de buna dair birşeyler bulamadım:

https://www.tavsiyeediyorum.com/makale_2559.htm

Yarin veteriner randevumuz var ancak ben öncesinde bir de size, deneyimli arkadaşlara sormak istedim teşekkür ederim.

3 CEVAP

Anonymus552223

Kisirlastirin, gitmisken de bu problemi sorarsiniz

Linsenpai

Kısırlaştırın

Mavitu

https://www.patisaray.org/content/56-kedilerde-yalanci-gebelik.html

Burada da bilgiler var. Birkac kere vajinal akıntısı da oldu kizginliktayken oluyor bu zaten. Normal olduğu söylenmişti bize. Yaşayan duyan var mı acaba buna benzer bir durum?