Sokakta Gördüğüm Kedilerde Göz Hastalığı Var Ne Yapmalıyım???Çok Acil Lütfenn

Kedimmm

Bir teyze var benim dediğim kedilere bakıyor ama çok fazla kedi var ve hepsi neredeyse gözlerine perde inmiş gibi şaşı gibi bakıyolar sadece 4 tane de yavru var 3 tanesi sağlıklı ama diğer bi tanesi daha küçük 2-3 haftalık mı bilmiyorum tek gözü kapalı ve pek sağlıklı gözü olduğunu sanmıyorum onun kardeşleri (3 sağlıklı kediden ikisi onlarda çok küçük) onlarda yakında mikrop kapacaklar diye korkuyorum ama şu tek gözü kapalı yavru için ne yapabilirim normal mi yardım ederseniz sevinirim

3 CEVAP

sarenurb

Oldukça normal bir durum. İnsanlar için olan göz damlasından bir iki damla damlatabilirsiniz, gözü kapalı olan yavru için. Büyük ihtimalle işe yarayacaktır. Eczanelerde çok uygun fiyatla satılıyor. Gözüne sürekli perde inmiş gibi duran bir kedim vardı benimde sokakta dört sene yaşadı. O yüzden çok önemli olduğunu sanmıyorum.

Tim-Tina

İnsanlar için göz damlası var onu gözüne damlat ve çıkan çapağı sil ( kardeşlerine geçmez kaygısız ol )

elisa

gentagut göz damlası eczanelerde 3lira civarı birkaçgün damlatın düzelicektir