Kedi Evi Malzeme Ve Ebat Ölçüsü İsteyenlere ( Soru Değildir... )

xxxSude

Kendisi Kedi Minderi Yapmak İsteyenlere

Malzemeler:

  • Elyaf

  • 2 Tane 41 Santim Kumaş

  • Dikiş Malzemesi
    40×40 Ebatlarında bir kedi minderi yapmak için sadece bunlara ihtiyacımız var.

Şimdiii, geldik Kedi Evine ( 2 katlı olan değil, onu da atarsam teknik bir çizimle sizin için daha iyi olur )

Malzemeler:

  • MDF Tahta  ( Diğer tahtalara göre kesinlikle daha sağlamdır, kolay kolay zarar verilemez. )

  • Çivi  ( Uzun olmasını şiddetle öneririm, daha sağlam bir temel demektir bu. )

En: 35 cm
Boy: 45 cm
Yükseklik: 51 cm
Çatı Harici Yükseklik: 33 cm
Kapı çapı: 25 cm

Mama Kabını Kendi Yapıp Monteleyeceklere Özel Ebatlar

  • Yine Mdf olsa çok iyi olur

  • 15 santime 10 ya da 15 santime 8 olabilir.

  • Alt tabana montelemek için Matkap takımına ihtiyacınız var.

Bundan iki tane yapmanız gerekiyor. Mama ve su için. Kapı yanının her iki tarafına monteleyebilirsiniz. Ya da mama kabı satın alıp montelersiniz çiviyle.

Umarım faydalı olabilmişimdir ve umarım ki sizde sokak kedilerine faydalı olabilirsiniz...

1 CEVAP

xxxSude

Biliyorum, burası Soru-Cevap yeri ama bayağı soruldu bende vereyim dedim ebatlarını.