Mamayı Yemiyorlar

Busracaki

Sokak Kedilerine yeni mama aldım ama hiçbiri yemedi koklayıp gectıler ve ac ac dolasıyolar bıde 15 kg napcam nasıl yerler mamayı aç kalınca illaki yerler dimi

6 CEVAP

hzlhan

Sokak kedileri yada evdeki kedi hiç fark etmiyor malesefki bizde bir kere bunu yaşadık. Kesinlikle yemek istemiyorlar ve ben sokak kedilerimi çöpte gezerken bile buldum.:( o mama zorla bitti ama baya bi uzun süre resmen hiç biri yemediler anca çok çok acıktıklarında belki şöyle bir şey olabilir ama aldığın mamaya birazda konserve mama eklesen belki öyle bitebilir. :/

patkam

Siz genede bırakın çok aç kalsalarda yemeliler yani bilemiyorum belki son kullanma tarihi geçmiş olabilir mi ?

Busracaki

2018 e kadar ben de anlamadım tamam cok kalıtelı degıl de onceden bu sevıyede bı mama yıyolardı. Sımdıkı goody etli

patkam

O zaman tadını beğenmediler

Omermulhan

Quiks alsayadin keske cok severler bide mamayi onlerine cok dokme once iki uctana koy onune yesinler onu sonra cok ver

Busracaki

Binbir zorlukla mamayı aldım ama hıc yemıyolar sabah bakıyorum oldugu gıbı duruyo mamayı ıade de edemiyorum kediler de aç kalıyo of napcam ya bu mamayı