Minik Bebeklerinize Evdeki Yasak Bölgeler?

Esraesngl

Benim kesinlikle balkon, tehlikeli bulduğum icin mutfak ve klozete merakından dolayı banyo. Genelde salon antrre ve benim odamda icim rahat ediyor.

33 CEVAP

Linsenpai

Sadece mutfak tezgahı yasak onun dışında her yerde evin babası gibi gezip yatıyor jeşdlvşvş

Cansumuezza

Balkona gerekli guvenlik önlemlerini alip cikartin. Zaten dışarı çıkmıyorlar istediği kadar hava almalılar. Mutfak tezgahı dahil heryerede çıkarlar. Çünkü neden cikmasinlar :D

Hatice00

Tezgah üstü dışında her yer serbest :D

ZehraBulutt

Sadece mutfak tezgahı ve yemek masası yasak diğer her yer serbest. Klozetin kapağını kapalı tutarsanız kedi içine düşmez. Zaten hijyen açısından da kapalı durmalı kapak, kapak açıkken sifonu çekince pis su zerrecikleri her yere sıçrıyo, diş fırçasına falan geliyo, sonra da o fırçayı ağzınıza sokuyorsunuz yaa işte böyle :))

LadyAndCat

Mutfak hariç her yer serbest ki mutfağa bile giriyoruz sonra “çık” diyorum çıkıyor çünkü girince tok evin aç kedisi şeklinde başını çöpe sokuyor hahaha. Oğlana da her yer açık. Çok yaramazlar ah ah :)

@zehrabulutt
Ayol sanki hırsız yakalicaz bu kadar prodüksiyona gerek yok.
Dumişim yapmazzzz kshsjshdjshx

Esraesngl

@Minikmuezza Banyo neden yasak çünkü asiri merakli , klozetin icini patileyip duruyor vede icine dustu bi kac kere İslandi panikledi .d

ZehraBulutt

Balkona da güvenlik önlemi alınıp salınmalı, zaten evden çıkmıyorlar, her yeri yasak edersek 30-40 mt bir alan kalıyor hayvanlara.

@ZehraBulutt
Yine temizlik sevdani konusturmussun bakiyorum :DD

Senin temel dediklerini yapmayanlar var ayol ksjzkejxisj
Pro level olanlari da duymak isterim ama kaldirabilecegimden emin degilim odndkdkdlend

Kerevit

Bana göre mi kedime göre mi:) Ahahahha sanırım sadece mutfak tezgahı. Ama kediye sorsan
‘ben geceleri tezgahta yatıyom aga’ :)))))

Kerevit

Mutfak tezgahına çıkmıyor diyenler gece uyanıp bakıyor mu emin miyiz gerçekten bence sizi kandırıyorlar. Gündüz çıkmayan velet gece hep mutfakta. Ama ben yer miyim yemem siz de yemeyin gece uyanıp bir bakın ani baskınla :)))

ZehraBulutt

Mutfak tezgahına çıkmadığını düşünenler gece uyumadan tezgaha un serpsin, sabah uyanınca şaşırmaya hazır olsun.

altininannesi

Sadece banyo :D

Kedimiriltisi

Yatak odam yasak ama her daim o yasak deliniyor, mutfaga girmiyor zaten pek