Kısırlaştırma

bdurcak

kedim daha çok küçük ama ilk götürdüğüm veteriner hekim aşı takvimi oluştururken 5.ayda kısırlaştırma yapabileceğini söyledi. daha önce kedisini kısırlaştıran birinin bu konudaki fikrini öğrenmek istiyorum. bana bu süre biraz erken geldi. daha önce kedisini kısırlaştıran biri bu konuda tavsiye verirse sevinirim

4 CEVAP

Linsenpai

Bence 6-7. Ayı beklemek en iyisi. Biraz daha gelişmiş ve kilo almış olursa daha kolay toparlar

Hatice00

Bencede erken. Bir rahatsızlıgi yoksa yani kısırlaştırma icin zorunlu değilsen bekle bence

LadyAndCat

5 aylık kedinizi kısırlaştıran veteriner de var.
“Ben 1 yaşından önce yapmıyorum.” Diyen de. Seçim size ve veterinerinize kalmış. Erkekse ameliyatı kolay atlatıyorlar. Kızsa oldukça ağır geçebiliyor.

LadyAndCat

5 aylık kedinizi kısırlaştıran veteriner de var.
“Ben 1 yaşından önce yapmıyorum.” Diyen de. Seçim size ve veterinerinize kalmış. Erkekse ameliyatı kolay atlatıyorlar. Kızsa oldukça ağır geçebiliyor.