Acilll Dikkat Kedim Aşıdan Sonra Hızlı Nefes Alıp Veriyor?

JeRim

Kedim iç parazit aşı dış için ense damla aldı şuan yarım saattir hızlı nefes alıp veriyor Adanadayız hava 38 derece güneşli bunaltıyor ve de otobüs le gidip geldik stresten de olabilir mi veterinerin haberi var takip etmemi söyledi durum aynı aşıdan sonra hangi yan etkiler genellikle var yardım edin

8 CEVAP

SBKart2207

Sıcaktan ve strestendir bence. Eve gidince biraz soğuk suyla elinizi ıslatın kafasını falan sevin biraz rahatlar belki

dilaraxx

Sıcaktan benimki de aynı dili dışarıda değil ama biraz hızlı nefes alıyor.

JeRim

Dili dışarda nefes alıp veriyor

SBKart2207

Biz sıcak bir havada veterinere gittiğimizde benimkiler de böyle nefes alıyordu sıcaktan ve stresten oluyor . Veteriner yanına soğuk su koymuştu şişede eve gidene kadar daha çok sicaklamasin diye

JeRim

Sbkart2207 teşekkürler şuan durumu daha iyi sanki nefes hızı biraz yavaşladı dili içerde uyuyor yorgun mu düştü acaba

SBKart2207

Yok yok bişey olmaz akşama stresi kalmaz :)

aysebudur

Benim oğlum da strese girince öyle yapıyor,profil fotoğrafım tam da o anda çekilmiş bir fotoğraf telaşlanmayın :) Veterinere giderken strese sokmamanın bir yolunu bulamadım ben henüz

JeRim

Aysebudur çok şükür düzeldi o gün yoğunluktan yazamadım hey maşallah oğlumuşa