İsim Önerisi ?

CnRSzR54

**Merhabalar ,

Ailemizin yeni yavrusu doberman cinsi köpeğimiz.
Secereli kayıtlı köpek olduğu için federasyon üretim batınlarına göre isim verebiliyoruz.
Sırada ki batın da '' C '' olduğu için C harfi ile başlayan isim vermek durumundayız.
Bu konu da bize yardımcı olursanız çok seviniriz. Tşk.**

17 CEVAP

Cass, Caret, Calvin, Cash, Casper

tubanur

Hayvanlara yabancı isim verilmesini hoş bulmuyorum ama türkçe isimlerde "C" harfi ile çok sınırlı. Cesur, cambaz, coşkun, cenk, can. Başka aklıma gelmiyor ama cesur ve cenk yakışır bence. Çok tatlılar :)

Casper olabilir bi dopermana yakışır :) Güzel ömrü olsun inşallah

CnRSzR54

Bu arada cinsi erkek olacak yazmayı unutmuşum.

CnRSzR54

Çoşkun , Cenk biraz garip olmaz mı :)
Biraz farklı ve değişik bir isim arıyorum ama başka aklına gelen yazarsa sevinirim.
Tşkler bu arada :)

kedilikizzz

coco :)

tugbagursoyy

clyde ya da chibo yabancı arıyorsanız, türkçe arıyorsanız cesurun 'ces' kısmını koyabilirsiniz çok güzel duruyor bence köpekte

nildogcat

Cash,Cops,Collie olabilir belki

Omermulhan

Cek olabilir

zeynosece

Cellat. Çok saykodelik bir isim oldu gerçi bi an korktum. Ama yani doberman diyorsunuz. Öyle cevizli lokum ciciş ibiş falan olacak hali yok. İsminin yakışması o ismi taşıması lazım bence. Bu arada yabancı isimlere ben de karşıyım. Cehennem canavar ceza cengaver cevher cani cazgır cambaz casus gibi gibi.. bu kadar geldi aklıma

CnRSzR54

Cross - - Costa - Calvin - Cuba - Ces - Cesur

Costa iyi gibi ama başka aklına gelen olursa yazarsa sevinirim.

Duman14

Carlo olabilir insan ismi gibi biraz ama :D

polo

bence en güzeli cash t harfine sıra gelene kadar bu yavru büyür o zamanda birtane tango sahiplenirsiniz tango&cash :)

Gofretsla

Ölen kedimin ismi CARLOS

felisbertaa

Ceys